Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | ... |   další > | na konec >>
14.10.2015 Cena města Chomutova 17.10.2015

Cena města Chomutova 17.10.2015
V rozpise závodu byl doplněn časový program a startovní listina. Těšíme se na všechny oddíly i diváky!

11.10.2015 Schůzka s rodiči 13. 10.

Prosíme rodiče, aby se dostavili na krátkou organizační schůzku s trenérkami, která proběhne v úterý 13. 10. po tréninku v 18 hodin ve vestibulu sportovní haly.

11.10.2015 Plzeňský pohár - 10.10.2015

Plzeňský pohár - 10.10.2015
Oddíl moderní gymnastiky Slavia SK Rapid Plzeň pořádal již 16.ročník závodu Plzeňský pohár. Závod probíhal v rozlehlé a pěkně připravené hale. Tentokrát se nás drželo 5.místo, které obsadila v kadetkách mladších Adéla Čermáková, v kadetkách starších Karolína Vostatková a v dorostenkách Kateřina Chlebečková. I v soutěži družstev jsme obsadily 5.místo. 6.místo pak získala v kadetkách mladších Lucie Becková a v nejobsazenější kategorii nadějích mladších Kateřina Ťupová. V této kategorii ještě obsadila 9.místo Sofie Krsteva. Závod probíhal díky pořadatelům v pohodové atmosféře a i proto se na něj každý rok těšíme.

20.09.2015 Mistrovství světa MG - Stuttgart

Mistrovství světa MG - Stuttgart
11. září se vypravila část našeho oddílu na Mistrovství světa v moderní gymnastice, které se konalo ve Stuttgartu. Zažily jsme nádherný den s naším milovaným sportem.