Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | ... |   další > | na konec >>
07.03.2015 Milevský pohár - 24.ročník

Milevský pohár - 24.ročník
První závody v roce 2015 pro náš oddíl byly úspěšné. Karolína Vostatková v kategorii kadetek starších obsadila 2.místo a získala stříbrnou medaili, přidala zlato za sestavu se švihadlem a stříbro za sestavu s libovolným náčiním.

23.02.2015 Školení trenérek a rozhodčích III. třídy

Náš oddíl se po letošním školení rozrostl o dvě kvalifikované rozhodčí a trenérky. Naše gymnastky budou i nadále v péči odbornic. Gratulace směřují Lindě Rollové a Míše Červené!

06.01.2015 Severočeská oblastní liga 2014

Severočeská oblastní liga 2014
Oblastní liga je bezesporu jedním z hlavních ukazatelů úspěšnosti gymnastek. Umístění nezávisí pouze na jednom závodním dni, ale na dlouhodobé výkonnosti. Závodnice volného programu se v minulém roce zúčastnily minimálně čtyř kol Severočeské ligy a závodnice kombinovaného programu alespoň tří.
Naše gymnastky přitom opět ukázaly, že patří mezi gymnastickou špičku Ústeckého a Libereckého kraje. Ve výsledném hodnocení deseti kategoriích šest našich závodnic bralo medaile!
Zlato patří Kláře Tilcerové (dorostenky), Adéle Poláchové (naděje mladší) a Monice Charvátové (ženy). Stříbrnou příčku obsadily Karolína Vostatková (kadetky starší) a Jacqueline Bernasová (I.VTp), bronzovou medaili do oddílové sbírky přidala Lucie Becková (kadetky mladší).
Všem závodnicím moc gratulujeme a těšíme se na podobné úspěchy v dalším ročníku Severočeské oblastní ligy!

31.12.2014 Tréninky 2015

Rozpis tréninků na leden - červen 2015 najdete v záložce Užitečné informace. Tamtéž je i předběžný kalendář závodů pro rok 2015.