Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | ... |   další > | na konec >>
01.04.2013 Jablonecký korálek a I. kolo ligy 30.3.2013

Jablonecký korálek a I. kolo ligy 30.3.2013
Výsledkové listiny jabloneckého klání si můžete prohlédnout v záložce Výsledky a Severočeská oblastní liga. Byla doplněna také fotogalerie.

Nejlépe si vedla Aneta Čermáková, která získala bronz v Jabloneckém korálku a vyhrála I. kolo SVČ ligy. V těsném závěsu se umístila Tereza Žižková, Jacqueline Bernasová pak přidala umístění v první polovině startovního pole. Gratulujeme!

24.03.2013 Medailový začátek sezóny

Medailový začátek sezóny
Na prvních závodch v letošním roce byly hned dvě naše gymnastky oceněny medailemi. Z Prahy si stříbro přivezla Klára Tilcerová a v Hradci vybojovala Kateřina Ťupová bronz, gratulujeme! Ostatní závodnice přidaly další pěkná místa. I když se na mnohých výkonech projevila nervozita, máme za sebou velmi slibné vkročení do nové sezóny.
Děkujeme všem závodnicím za pěknou reprezentaci našeho oddílu!

Přehled všech umístění naleznete v záložce Výsledky, prohlédněte si také Fotogalerii.

20.02.2013 Chomutovský pohár

Chomutovský pohár
28. ročník Chomutovského poháru se letos uskuteční 5. května. V záložce závodu byl zveřejněn podrobný rozpis.